Informace pro obyvatele Svatého Kopečka

Letní kino

3.ročník — už je více promítání :-) Těšíme se na vaši účast.

plakát

 


2.ročník — účast 80 lidí + 2 auta :-)  facebook

Datum 29.9.2017 a nové místo promítání – hřiště u Fojtství (u budovy Křičkova 4)

Film, jehož hlášky se zapsali do našich hlav, vypráví příběh rodiny, která si chce koupit chalupu a vyhlédnou si malebnou chalupu dědy Komárka. Film zrežíroval Jiří Menzl a v hlavních rolích uvidíme legendárního Josefa Kemra, Zdeňka Svěráka a další skvělé herce.

Těšíme se na vaši účast.

letní kino 2017 na samotě u lesa


 

1.ročník — účast cca 120 lidí   facebook

30.9.2016 proběhlo první Svatokopecké promítání filmu pod širým nebem na ukončení letní sezóny. Vstupné na film bylo zdarma. Jako první film jsme vybrali oblíbenou českou komedii Pelíšky od řežiséra Jana Hřebejka. Promítalo se na Sokolském hřišti na plátno o velikosti 5 x 2,5m. na akci bylo zajištěno občerstvení, deky a také posezení. V nabídce byl svařáček, čaj a také 11° nepasterovaný ležáček z pivovaru Klášter. Velké díky patří také našim sponzorům, kteří nám pomohou s náklady na tuto akci a kamarádům, kteří jsou pro tuto akci zapálení.

Jedná se o první akci tohoto druhu na Svatém Kopečku, a proto budeme moc rádi, když přijdete, vezmete své sousedy a známé a užijete si to. Vaše účast a zpětná vazba nám dodá energie na obdobné akce v příštích letech. –V případě deštivého počasí se promítání ruší–

 

za organizátory Jiří Valihrach

letni-kino