Informace pro obyvatele Svatého Kopečka

Letní kino

Při promítání všech filmů nám vždy pravidelně pomáhají dobrovolníci. Velké díky patří Františku Prášilovi, Luďkovi Zámečníkovi, Petru Přerovskému, Andree Kočiříkové a Petrovi Pudilovi.

za organizátory Jiří Valihrach a Hana Valihrachová, Roxbury family s.r.o.

3.ročník — účast 47 lidí  facebook

Ve čtvrtek před volným dnem, kdy budeme slavit Den státnosti budeme promítat poslední letošní kino. Těšit se na vás bude Štěpán, Kendy a další, ale také organizátoři a pomocníci. Promítání začne nejpozději v 20:00 a před filmem vás bude opět čekat losování o ceny od našich sponzorů. Těšíme se na hojnou účast.

letní kino 2018 BásníciV2

3.ročník — účast cca 100 lidí  facebook

Letos jsme slíbili více filmů, a protože jsou 17.8.2018 ještě prázdniny, vybrali jsme animovanou rodinnou komedie z roku 2015 V hlavě. Bohužel z legislativních důvodů jsme museli promítání tohoto filmu nahradit za jiný titul. Vybrali jsme letošní novinku – Čertoviny od Zdeňka Trožky. Začínáme už v 19 hodin s občerstvením, skákacím hradem pro děti a vysílání samotného filmu začne po setmění cca 21:00. Vezměte své kamarády, rodinu a další přátelé a přijďte na hřiště u Fojtství.

 

letní kino 2018 Čertoviny1

 

3.ročník — účast cca 90 lidí facebook

Letošní první promítání bylo spojené s hodovým víkendem v rámci sobotního Rodinného hodového odpoledne, které pořádal místní Spolek rodičů SRPŠ Kopeček. Podle odhadů a drobných nápočtů z fotek se promítání účastnilo cca 90 lidí. Opět byl zvolen český film, tentokráte zaměřený na léto, rodinu a dovolenou. Možná bude inspirovat diváky, kam letos vyrazí na prázdniny se svými dětmi.

Velkým sponzorem celého dne byla společnost Nutrend a také Komise městské části Svatý Kopeček.

Tento rok máme naplánované ještě další promítání, ale v tuto chvíli ještě není přesně jasné, kdy a jaké filmy zvolíme.

 

plakát

 


2.ročník — účast 80 lidí + 2 auta :-)  facebook

Datum 29.9.2017 a nové místo promítání – hřiště u Fojtství (u budovy Křičkova 4)

Film, jehož hlášky se zapsali do našich hlav, vypráví příběh rodiny, která si chce koupit chalupu a vyhlédnou si malebnou chalupu dědy Komárka. Film zrežíroval Jiří Menzl a v hlavních rolích uvidíme legendárního Josefa Kemra, Zdeňka Svěráka a další skvělé herce.

Těšíme se na vaši účast.

letní kino 2017 na samotě u lesa


 

1.ročník — účast cca 120 lidí   facebook

30.9.2016 proběhlo první Svatokopecké promítání filmu pod širým nebem na ukončení letní sezóny. Vstupné na film bylo zdarma. Jako první film jsme vybrali oblíbenou českou komedii Pelíšky od řežiséra Jana Hřebejka. Promítalo se na Sokolském hřišti na plátno o velikosti 5 x 2,5m. na akci bylo zajištěno občerstvení, deky a také posezení. V nabídce byl svařáček, čaj a také 11° nepasterovaný ležáček z pivovaru Klášter. Velké díky patří také našim sponzorům, kteří nám pomohou s náklady na tuto akci a kamarádům, kteří jsou pro tuto akci zapálení.

Jedná se o první akci tohoto druhu na Svatém Kopečku, a proto budeme moc rádi, když přijdete, vezmete své sousedy a známé a užijete si to. Vaše účast a zpětná vazba nám dodá energie na obdobné akce v příštích letech. –V případě deštivého počasí se promítání ruší–

 

za organizátory Jiří Valihrach

letni-kino