Informace pro obyvatele Svatého Kopečka

Letní kino

Při promítání všech filmů nám vždy pravidelně pomáhají dobrovolníci. Velké díky patří Františku Prášilovi, Luďkovi Zámečníkovi, Petru Přerovskému, Andree Kočiříkové a Petrovi Pudilovi.

za organizátory Jiří Valihrach a Hana Valihrachová, Roxbury family s.r.o.

5.ročník — promítání zrušeno facebook

Opět nám nepřálo počasí, letošní rok byl na filmy na Kopečku opravdu slabý, snad si to vynahradíme v tom příštím.

5.ročník — promítání zrušeno facebook

Tak poprvé za naši éru 14.8.2020 jsme vyměkli, ale i když nepršelo, tak v tom mokru by to nebyl zážitek. Už víme co bude 25.9.2020 😁😁

5.ročník — účast 126 lidí facebook

SRPŠ Kopeček vás zve na první letošní letní akci na Svatém Kopečku. Vysílat začneme hned po setmění někdy po 20 hodině. Občerstvení nebude chybět, ale vezměte si určitě deky, teplé oblečení a roušky. Těšíme se na Vás a věříme, že si toto první pokoronavirové setkání užijeme. :-) Celý výtěžek jde pro děti z naší školy a školky

4.ročník — účast 120 lidí facebook

Skvělou českou komedii jsme zakončili letošní letní kina. Těšíme se na rok 2020.

 

4.ročník — účast 190 lidí facebook

V pátek 16.8.2019 se může Kopeček těšit na opravdu skvělou podívanou. Film Bohemian Rhapsody o životě Queenů. Film je přístupný od 12 let.

letní kino 2019 Bohemia Rapsory

4.ročník — účast  95 lidífacebook

 

Akce plná zábavy a soutěží pro všechny rodinné příslušníky pod taktovkou SRPŠ Kopeček. Veškerý zisk z akce jde na naše děti.

O parkourový workshop se postará Honza Kaňůs Kaňůrek z adrenalinového teamu Zabil.cz :-), krom malého skákacího hradu nebude chybět obřřříííí skluzavka a přijede také motocrosový team Hrabica. Můžete se také těšit na projížďky na koních a další atrakce, nebo na návštěvu superhrdinů.
Přijeďte na kole nebo koloběžce, bude se jezdit a soutěžit. Ve večerních hodinách promítneme rodinný film Králíček Petr

grafika 2019V3

4.ročník — účast  80 lidífacebook

Ve úterý 30.4.2019 promítáme první film letošního roku a vsadili jsme na americkou romantickou rodinou komedii, která vypráví o životě našich nejbližších domácích mazlíčcích. Promítání začne nejpozději okolo 20:00 a před filmem vás bude opět čekat losování o ceny od našich sponzorů a skákací hrad. Těšíme se na hojnou účast.

3.ročník — účast 47 lidí  facebook

Ve čtvrtek před volným dnem, kdy budeme slavit Den státnosti budeme promítat poslední letošní kino. Těšit se na vás bude Štěpán, Kendy a další, ale také organizátoři a pomocníci. Promítání začne nejpozději v 20:00 a před filmem vás bude opět čekat losování o ceny od našich sponzorů. Těšíme se na hojnou účast.

letní kino 2018 BásníciV2

3.ročník — účast cca 100 lidí  facebook

Letos jsme slíbili více filmů, a protože jsou 17.8.2018 ještě prázdniny, vybrali jsme animovanou rodinnou komedie z roku 2015 V hlavě. Bohužel z legislativních důvodů jsme museli promítání tohoto filmu nahradit za jiný titul. Vybrali jsme letošní novinku – Čertoviny od Zdeňka Trožky. Začínáme už v 19 hodin s občerstvením, skákacím hradem pro děti a vysílání samotného filmu začne po setmění cca 21:00. Vezměte své kamarády, rodinu a další přátelé a přijďte na hřiště u Fojtství.

 

letní kino 2018 Čertoviny1

 

3.ročník — účast cca 90 lidí facebook

Letošní první promítání bylo spojené s hodovým víkendem v rámci sobotního Rodinného hodového odpoledne, které pořádal místní Spolek rodičů SRPŠ Kopeček. Podle odhadů a drobných nápočtů z fotek se promítání účastnilo cca 90 lidí. Opět byl zvolen český film, tentokráte zaměřený na léto, rodinu a dovolenou. Možná bude inspirovat diváky, kam letos vyrazí na prázdniny se svými dětmi.

Velkým sponzorem celého dne byla společnost Nutrend a také Komise městské části Svatý Kopeček.

Tento rok máme naplánované ještě další promítání, ale v tuto chvíli ještě není přesně jasné, kdy a jaké filmy zvolíme.

 

plakát

 


2.ročník — účast 80 lidí + 2 auta :-)  facebook

Datum 29.9.2017 a nové místo promítání – hřiště u Fojtství (u budovy Křičkova 4)

Film, jehož hlášky se zapsali do našich hlav, vypráví příběh rodiny, která si chce koupit chalupu a vyhlédnou si malebnou chalupu dědy Komárka. Film zrežíroval Jiří Menzl a v hlavních rolích uvidíme legendárního Josefa Kemra, Zdeňka Svěráka a další skvělé herce.

Těšíme se na vaši účast.

letní kino 2017 na samotě u lesa


 

1.ročník — účast cca 120 lidí   facebook

30.9.2016 proběhlo první Svatokopecké promítání filmu pod širým nebem na ukončení letní sezóny. Vstupné na film bylo zdarma. Jako první film jsme vybrali oblíbenou českou komedii Pelíšky od řežiséra Jana Hřebejka. Promítalo se na Sokolském hřišti na plátno o velikosti 5 x 2,5m. na akci bylo zajištěno občerstvení, deky a také posezení. V nabídce byl svařáček, čaj a také 11° nepasterovaný ležáček z pivovaru Klášter. Velké díky patří také našim sponzorům, kteří nám pomohou s náklady na tuto akci a kamarádům, kteří jsou pro tuto akci zapálení.

Jedná se o první akci tohoto druhu na Svatém Kopečku, a proto budeme moc rádi, když přijdete, vezmete své sousedy a známé a užijete si to. Vaše účast a zpětná vazba nám dodá energie na obdobné akce v příštích letech. –V případě deštivého počasí se promítání ruší–

 

za organizátory Jiří Valihrach

letni-kino